loading

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.

*Promocja obowiązuje na modele z roku produkcji 2019. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, dostępne za dopłatą. Szczegóły na temat promocji i dostępności aut znajdują się u Autoryzowanych Dealerów marki Opel.

Lista Dealerów oferujących produkty finansowe Opel Kredyt i Opel Leasing


Poniższa kalkulacja została przedstawiona na przykładzie Opla Astry Hatchback.

Opel Kredyt. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu wynosi 8,21%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 48 388 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 65 006,77 zł, oprocentowanie stałe 6,79 %, całkowity koszt kredytu 16 618,77 zł (w tym: prowizja 1 983,91 zł, odsetki 14 634,86 zł), 92 miesięczne raty równe w wysokości 699 zł zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 698,77 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28 marca 2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt na zakup pojazdu u Autoryzowanego Dealera w cenie 64 960 zł, z wpłatą własną 16 933 zł oraz zabezpieczeniem kredytu w postaci przewłaszczenia kredytowanego pojazdu i cesją praw z ubezpieczenia autocasco, którego koszt nie został wliczony do RRSO. Zaprezentowane modele samochodów są jedynie ilustracją i mogą zawierać elementy wyposażenia dostępne za dopłatą. Szczegóły dostępne są u Dealerów biorących udział w promocji (lista Dealerów dostępna na opel.pl). Czas trwania promocji: do 30.04.2019 r. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Kalkulację raty sporządzono dla Opla Astra 5dr Enjoy 1.0 105 KM MT5. Opel Kredyt jest nazwa handlową, pod którą Bank BNP Paribas S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Opel. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku prowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Opel Leasing. Kalkulację sporządzono dla modelu Opel Astra Hatchback Enjoy 1.0 Turbo 105 KM MT5 S&S w cenie 52 963 netto, w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 25 marca 2019 roku wynosiła 1,64%, powiększoną o marżę. Opłata wstępna 35,60%, okresu leasingu 60 miesięcy, wartość wykupu 1%, łączna suma opłat 115,71% ceny pojazdu. Opel Leasing jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services sp. z o. o. oferuje swoje usługi we współpracy z Bankiem BNP Paribas S.A. w sieci dealerskiej Opel. Opel Leasing jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a Bank BNP Paribas S.A. oraz BNP Paribas Leasing Services sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji. Dostępność produktu uzależniona jest od oceny zdolności finansowej Klienta.

Car Center Sp. z o.o. podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel.

Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.

Do góry